Przestronny i sportowy SUV- Nowe Renault Arkana już od 849 zł / miesiąc.

Smukła sylwetka, duży prześwit, przestronność… Arkana łączy elegancję, sportową dynamikę i solidność, oferując jednocześnie wyjątkowy design.

Profil nowej Arkany jest jej charakterystycznym elementem i największym atutem. Unikalny wygląd SUV-a w połączeniu z dynamiczną, opadającą linią dachu sprawia, że nie da się Arkany pomylić z żadnym innym autem na rynku. Duże koła, oraz ogólne wymiary auta sprawiają, że proporcje nadwozia są atrakcyjne jednocześnie zapewniając dużo miejsca w kabinie.

Renault Arkana oferowany będzie w trzech wersjach wyposażenia: Zen, Intens i R.S. Line.

Arkana może być wykończona jednym z 7 dostępnych lakierów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia auta w czarny dach lub też wyboru pakietu Color Design dla wersji R.S. Line. Każda wersja wyposażenia ma też dedykowany wzór felg aluminiowych w rozmiarze 17 lub 18”.

Wersja R.S. Line, posiada: dedykowany kolor Pomarańczowy Valencia, sportową osłonę chłodnicy, specjalne obręcze kół z rubinowymi akcentami i dwie końcówki układu wydechowego, które nadają niepowtarzalnego charakteru.

Renault Arkana wyposażona jest w nowoczesne systemy wspomagania jazdy Easy Drive , system multimedialny Easy Link oraz indywidualny system personalizacji Easy Link. Wszystko to umożliwia panowanie nad drogą z poziomu kokpitu .

Renault Arkana spełnia też najwyższe standardy bezpieczeństwa , o czym świadczy przyznana maksymalna ocena 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Samochód jest oferowany z kilkoma wariantami napędu hybrydowego, w tym z innowacyjnym napędem E-TECH Hybrid o mocy 145 kM oraz 12 V silnik mikrohybrydowy połączony z silnikiem spalinowym 1.3 TCe w wersji 140 i niebawem 160 KM . Nowe Renault Arkana zwraca się ku przyszłości i proponuje nowy rodzaj doznań z jazdy testowej . Ta innowacyjna technologia E-TECH Hybrid stanowi gwarancję przyjemności z jazdy a jednocześnie niższej emisji CO2 i mniejszego zużycia paliwa.

Arkana to potwierdzenie kultury nowoczesności i innowacyjności Renault .

Model warty przetestowania , jest w nim coś innego i świeżego , a że przy okazji jest udanym, dopracowanym samochodem – co niewątpliwie wróży jej sukces.

Zapraszamy do testowania .

Auto Compol S.A.

Ul. Kazimierza Wielkiego 1 Poznań

Ul. Dąbrowskiego 449 ( Zjazd na Smochowice) Poznań

Tel . 61 846 51 12

www.autocompol.pl

https://www.facebook.com/AutoCompol

https://www.instagram.com/autocompol/

https://autocompol.renault.pl/samochody-nowe/umow-sie-na-jazde-probna/?testdrive_model_id=39000080