Dołącz do modowego wydarzenia roku w Starym Browarze

Setki eleganckich gości, uczta we francuskim stylu na piknikowych kocach, spektakularna sceneria najpiękniejszego miejskiego parku w Poznaniu – tak będziemy świętować koniec lata w Starym Browarze. Obowiązują zaproszenia i… białe stroje.

Zamknij oczy i wyobraź sobie ciepły wieczór. Szum zieleni, przyjemna muzyka. Bąbelki, apetyczne przekąski. Rozmowy i śmiechy. Jest swobodnie, elegancko, ale też odrobinę surrealistycznie – oto tysiąc osób ubranych od stóp do głów na biało ucztuje na trawie na piknikowych kocach. Ten sen spełni się 10 września w Starym Browarze podczas najbardziej wyjątkowego modowego wydarzenia tego lata w Poznaniu. 11 września rano obudzisz się i powiesz: Co za noc!

En blanc

Białe pikniki to tradycja z francuskim rodowodem. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce w 1988 roku w Lasku Bulońskim. Zorganizował je dla swoich przyjaciół François Pasquier. Dîner en Blanc, czyli kolacja w bieli, organizowana jest co roku w Paryżu i kilkudziesięciu innych miejscach na całym świecie. Wystrojeni na biało Paryżanie ucztowali już m.in. przed Luwrem i pod wieżą Eiffla. Podobny dress code jest także tradycją w gorącej Brazylii. Białe stroje wybierane są na imprezy i kolacje sylwestrowe. Biel w tamtejszej kulturze symbolizuje pokój i dostatek. Idealna wróżba na Nowy Rok. 

Poznań jak Paryż

Nie trzeba jechać do Paryża, żeby doświadczyć magii białego pikniku. Poznańska „świątynia mody”, Stary Browar, we wrześniu zaprosi swoich Klientów na autorską edycję tego szykownego wydarzenia. Aby otrzymać zaproszenie wystarczy zrobić zakupy za min. 500 zł (przynajmniej w trzech miejscach)*, a paragony zarejestrować w aplikacji mobilnej. Co czeka gości tego wyjątkowego wieczoru? Grono browarowych Klientów w białych strojach rozsiądzie się wygodnie na piknikowych kocach w malowniczej scenerii Parku. Każdy otrzyma elegancki kolacyjny set, pełen specjałów inspirowanych francuską kuchnią. To nie jedyna inspiracja z kraju nad Sekwaną – gwiazdą wieczoru będzie Reni Jusis, która zaśpiewa dla gości romantyczne szlagiery z nowej płyty „Je suis Reni”. 

Biały total look

Nie zapominajmy o głównym temacie pikniku: wszyscy goście muszą przybyć ubrani na biało! W pozornie trudnym zadaniu stworzenia jednokolorowych stylizacji pomogą inspiracje przygotowane przez ambasadorki Starego Browaru. Siostry Blingsis z oferty browarowych sklepów wybrały romantyczne sukienki, eleganckie garnitury, a także casualowe interpretacje białego motywu. Na wrześniowy piknik koniecznie zabierz naładowany na 100% telefon. Tak instagramowego wydarzenia jeszcze w Poznaniu nie było. Cali na biało w Starym Browarze – nie może Cię tam zabraknąć.