Zmiany w organizacji ruchu na Wildzie

Zakończyły się prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie skrzyżowania ul. Dmowskiego z ul. Daleką. Od jutra będzie można także przejechać przez torowisko z ul. Dmowskiego do ul. Drużynowej. W kolejnych dniach będą wprowadzane kolejne zmiany – tym razem na ul. Miedzianej i Krzywej.

 

Nie ma już ograniczeń w ruchu w okolicy skrzyżowania ul. Dmowskiego i Dalekiej, a we wtorek zostanie udostępniony przejazd przez torowisko z ul. Dmowskiego do ul. Drużynowej, co powinno ułatwić kierowcom poruszanie się po okolicy.

Do końca przyszłego miesiąca realizowane będą kolejne prace związane z inwestycją, co oznacza konieczność zamknięcia kolejnych odcinków ul. Miedzianej i Krzywej, a także miejscowych zwężeń ul. Miedzianej.

Objazd z ul. Głogowskiej w kierunku ul. Dmowskiego wyznaczono przez ul. Głogowską i Daleką z pominięciem zamykanych ul. Krzywej i Miedzianej.

Ul. Krzywa na czas zamykania kolejnych odcinków będzie ulicą dwukierunkową bez przejazdu, z możliwością dojazdu od strony ul. Głogowskiej lub od ul. Miedzianej.