Filmowe zaskoczenie, czyli Kino w Ciemno w Kinie Muza

Czy można wybrać się do kina… w ciemno? W Kinie Muza jak najbardziej. Kino w Ciemno to specjalny seans, w ramach którego widzowie do ostatniej chwili nie wiedzą, na jaki film przyszli. Okazja, by sprawdzić to rozwiązanie już dzisiaj.

 

Bez zobaczenia zwiastunu, plakatu czy choćby tytułu zasiądą w kinowych fotelach widzowie w niedzielny wieczór w Kinie Muza. To nietypowy seans, który dodaje filmowych emocji, jednocześnie pozwala uniknąć problemu z wyborem jednego tytułu spośród wielu dostępnych.

„Od kilku lat wiemy już, że lubicie bawić się z nami w nieznane. Osoby, które uczestniczyły w poprzednich seansach wiedzą, że należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. To cykl filmowych niespodzianek, nowych wrażeń, odkryć, a także sentymentalnych powrotów. Przyświeca nam jedna zasada: podczas KINA W CIEMNO gramy tylko tytuły, które polecamy Wam z czystym sumieniem.” – zapowiada Kino Muza

Kolejna okazja, by przekonać się, jak to jest iść do kina „w ciemno” już dziś o godzinie 20:00. Bilety dostępne są online.