Niecodzienna premiera filmu dokumentalnego o zawodniku Warty Poznań, Robercie Ivanovie, w Kinie Muza

Najbliższy poniedziałek, 24 kwietnia o godzinie 19:15 w Kinie Muza w Poznaniu, będzie dla fanów piłki nożnej wyjątkowym dniem. Odbędzie się wówczas pokaz filmu dokumentalnego o zawodniku Warty Poznań, Robercie Ivanovie. Ekipa odpowiedzialna za klubowe media Zielonych postanowiła spędzić kilka dni ze środkowym obrońcą warciarzy i pokazać go z nieco innej strony. Wstęp na pokaz filmu jest całkowicie bezpłatny, a po seansie będzie można spotkać się z Ivanovem i otrzymać pamiątkowy autograf.

Robert Ivanov, od momentu dołączenia do Warty Poznań i pokazania swoich umiejętności w ekstraklasie, zyskał zaufanie selekcjonera kadry narodowej Finlandii, Markko Kanervy. W 2021 roku wraz ze swoją reprezentacją pojechał na mistrzostwa Europy, a ostatnio był nawet blisko wywalczenia z ekipą “Suomi” miejsca w barażach do mundialu w Katarze. Na ten ostatni mecz reprezentacji Finlandii wybrała się ekipa medialna Zielonych, czyli Klaudia Berda oraz Piotr Przyborowski, którzy postanowili uwiecznić tę historię.

Twórcy filmu, Piotr Przyborowski i Klaudia Berda, wpadli na pomysł nagrania filmu o Robercie jesienią 2021 roku, kiedy zawodnik walczył wraz z reprezentacją Finlandii o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Choć ostatecznie “Suomi” nie udało się wywalczyć awansu, twórcy uznali, że historia Ivanova jest na tyle ciekawa, że warto ją opowiedzieć szerszemu gronu odbiorców.

Aby wziąć udział w seansie, wystarczy wydrukować darmową wejściówkę ze strony Kina Muza. Pokaz filmu będzie doskonałą okazją do zobaczenia życia i kariery zawodnika Warty Poznań z zupełnie innej perspektywy oraz do osobistego spotkania z samym Ivanovem.

Niecodzienny projekt, realizowany w tak krótkim czasie, pokazuje, że polskie kluby piłkarskie inwestują także w rozwój medialny i promocję swoich zawodników, doceniając ich wkład w sukcesy drużyny. Premiera filmu o Robercie Ivanovie to również szansa dla fanów piłki nożnej na poznanie historii i osiągnięć tego utalentowanego zawodnika.