Ekstraklasa Młodych Geniuszy: Targi Aktywności Pozaszkolnych dla Dzieci w Starym Browarze

Tegoroczna edycja “Ekstraklasy Młodych Geniuszy: Targi Aktywności Pozaszkolnych dla Dzieci” zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Wydarzenie odbędzie się 1 i 2 września w przestrzeniach Starego Browaru, które na ten czas przemienią się w prawdziwą arenę dla młodych talentów.

Za sprawą “Ekstraklasy Młodych Geniuszy” rodzice i ich pociechy będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najciekawszą ofertą zajęć pozalekcyjnych oferowanych przez firmy z Poznania i okolic. Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych i liceów, którzy poszukują dodatkowych zajęć rozwijających ich pasje i talenty.

Podczas targów, goście będą mieli możliwość spotkać na żywo przedstawicieli różnorodnych instytucji edukacyjnych, klubów sportowych, szkół językowych, artystycznych oraz naukowych. Jest to doskonała okazja do zorientowania się w ogromnej palecie ofert, rozmowy z ekspertami oraz podjęcia decyzji o wyborze najodpowiedniejszych zajęć dla swoich dzieci.

Dodatkowym atutem będą liczne warsztaty, pokazy oraz mini lekcje, dzięki którym dzieci będą mogły wypróbować na miejscu różne aktywności i odkryć swoje nowe pasje.

Organizatorzy “Ekstraklasy Młodych Geniuszy” zadbali o to, by każdy młody entuzjasta znalazł coś dla siebie. Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest pasjonatem nauki, sportu, sztuki, muzyki czy technologii, na pewno znajdzie tu coś, co przyciągnie jego uwagę i zainspiruje do dalszego rozwoju.

Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które jest prawdziwą ekstraklasą ofert dla młodych geniuszy. Daj swojemu dziecku możliwość odkrycia swoich pasji i talentów. Do zobaczenia w Starym Browarze 1 i 2 września!

Zainteresowanych wystawców prosimy o kontakt na maila : marketing@codziennypoznan.pl