Betlejem Poznańskie na MTP oficjalnie otwarte! Od rana są tam tłumy

Od rana poznaniacy z chęcią korzystali z atrakcji Betlejem Poznańskiego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oficjalne otwarcie nastąpiło jednak dopiero w godzinach popołudniowych, z udziałem m. in. prezydenta Poznania i prezesa Grupy MTP.

 

Od rana na terenie MTP pojawiały się tłumy poznaniaków i turystów. Bardzo wielu połączyło wypad na odbywające się tam Targi Hobby z odwiedzinami na terenie Betlejem Poznańskiego.

Już po raz drugi to właśnie MTP są jedną z lokalizacji poznańskiego jarmarku świątecznego. Przygotowano szereg atrakcji dla małych i dużych, a każdy znajdzie coś dla siebie.

W niedzielę, o godzinie 17:00 rozpoczęła się oficjalna ceremonia otwarcia, w której udział wziął m.in. prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak oraz prezes Grupy MTP, Tomasz Kobierski. Obaj zachęcili poznaniaków do korzystania z przygotowanych atrakcji i cieszenia się świąteczną atmosferą w gronie przyjaciół i rodziny.

Odwiedzający mogą skorzystać m.in. z największego w mieście młyńskiego koła, karuzeli weneckiej czy też lodowiska pod chmurką. Można także odwiedzić domek Świętego Mikołaja czy spotkać się z… gadającym Łosiem Marcinem. Chętni mają okazję do sprawdzenia, jak wygląda… lot saniami w specjalnym symulatorze. Na miejscu dostępna jest też m.in. strzelnica, autodrom, mirror cube oraz zjazdy na pontonach.

Na miejscu działa też jarmark, a w nim oferta gastronomiczna oraz stoiska z rękodziełem.

Jarmark świąteczny na targach otwarty będzie do 22 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00.