Zacznij z nami nowy tydzień! Hej Poznań od 8:30!

Nowy miesiąc, nocy tydzień i nowy odcinek „Hej Poznań”! Kogo będziemy gościć w tym tygodniu?

Z przedstawicielką Poznańskiego Klubu Kotów Rasowych AmoFeles, Joanną Musialską, porozmawiamy o kotach, ich odmianach, różnicach między rasami oraz o tym jak odpowiednio dbać i zajmować się kotem.

Muzeum Iluzji, Nauki i Sztuki obchodzi wkrótce swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji opowiemy co to jest z miejsce i czego tam można doświadczyć – nauki przez zabawę, zapoznania nieznanego dotąd świata, spróbowania niezwykłej sztuki jaką jest iluzja. O tym skąd pomysł na to muzeum i co łączy trzy jego aspekty opowiedzą: Michael Allen – iluzjonista, współtwórca, przewodnik i kierownik muzeum iluzji, Michał Strączek – przewodnik i edukator w muzeum, Wilhelm Kownacki – przewodnik, edukator, historyk.

W podpoznańskim Lusowie działa wyjątkowa, rodzinna firma oferująca klientom relaks, komfort i odprężenie w przyjaznej, intymnej atmosferze. O tym czego można doświadczyć w Lusowskim Zdroju, jaka jest oferta i dlaczego warto wybrać się do spa porozmawiamy z Zofią Woźniak.

Co to Innovators of Tomorrow? Inicjatywa, która ma celu edukację młodzieży w zakresie nowych technologii oraz zdolności prezentacji własnych idei i pomysłów. Opowiedzą o tym: Olga Dzieciątkowska,  Koordynatorka Poznań CityLab oraz Dr Agata Slater Vice President  Blockchain Polska.

Utalentowane aktorki Rimma Tyshkevich o kobiecym spektaklu Genesis na Dzień Kobiet, który będzie można zobaczyć 7 i 8 marca na Scenie Chudej.

Xtreme Fitness Stary Browar oraz Codziennypoznan.pl wspólnie organizują bezpłatne zajęcia z jogi na Dzień Kobiet. poprowadzi niesamowita Liana Hrytsa, znana nie tylko z zajęć, ale także z występów wokalnych w programie Mam Talent. W naszym studio spotkamy się Lilą jak i z menadżerem siłowni Xtreme fitness Łukaszem Heneczkowskim.

W naszej kuchni Ina Rybarczyk przygotuje dania w wersji wege. Czym tym razem zaskoczy i co zaproponuje?

Zapraszamy już od 8:30 na codziennypoznan.pl!