Warta Poznań – Flota Świnoujście 1:2

Warta Poznań przegrała kolejny już mecz. Tym razem pogromcą Zielonych okazali się piłkarze Floty Świnoujście. Bramki w tym meczu dla gości strzelił Charles Nwaogu, natomiast dla „Dumy Wildy” trafił Trojanowski.

Spotkanie rozpoczęło się wyjątkowo dobrze dla podopiecznych Krzysztofa Pawlaka. Już na początku spotkania bramkę dla Zielonych zdobył Marcin Trojanowski. Pomocnik Zielonych zdecydował się na daleki strzał z dystansu. Była to dobra decyzja, piłka wpadła do bramki obok bezradnego Kasprzika.

W 14 minucie było już jednak 1:1. Charles Nwaogu wykończył świetną akcję swojego zespołu i z najbliższej odległości pokonał broniącego w tym meczu Adriana Lisa. To jednak nie był koniec popisów napastnika Floty w tej połowie. Jeszcze przed przerwą Nwaogu ładnie znalazł się w polu karnym i strzałem głową wyprowadził gości tego spotkania na prowadzenie.

Druga połowa była dużo mniej emocjonująca od pierwszej części spotkania. Zawodnicy Floty skupili się na przeszkadzaniu rywalowi, a Zieloni niemrawo próbowali doprowadzić do wyrównania. Świetnych szans, aby tego dokonać, nie wykorzystał jednak najpierw Jakóbowski, który minął już bramkarza Floty, ale jego uderzenie z ostrego kąta wybił jeden z obrońców zespołu z Świnoujścia, a następnie Bartoszak, który w sytuacji sam na sam strzelił prosto w Kasprzika.

Warta więc po raz już dziewiąty w tej rundzie przegrała i jej sytuacja w tabeli wygląda naprawdę dramatycznie. Jedynym pociszeniem dla fanów zielonych może być fakt, że z każdym kolejnym meczem, podopieczni Krzysztofa Pawlaka na boisku wyglądają coraz lepiej. Pytanie tylko, czy Warcie na osiągnięcie wyników wystarczy sezonu…

Bramki: Trojanowski – Nwaogu (dwie)

Warta: Lis – Wichtowski; Michalak; Ngamayma; Wilczyński; Czoska; Giel; Jakóbowski; Nowosielski; Trojanowski; Magdziarz

Flota: Kasprzik – Śpiączka; Stasiak; Zalepa; Fryc; Niewiada; Bodziony; Niedziela; Olszar; Nnamani; Nwaogu
Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości.