Kolejna poznańska drużyna przegrała

Poznańscy sportowcy nie mają w długi weekend dobrej passy – swoje mecze przegrali szczypiorniści, a do ich wyników swoją cegiełkę dołożyli gracze Hussars Poznań, którzy przegrali na własnym boisku z gośćmi z Wrocławia.

W niedzielę na stadionie WKS Grunwald przy ul. Promienistej 27 odbył się mecz Lacrosse. Ta nieco egzotyczna dyscyplina sportu doczekała się zdobywającej coraz większą popularność drużyny rodem ze stolicy Wielkopolski – Hussars Poznań.
W niedzielnym pojedynku poznańska husaria zmierzyła się z drużyną Kosynierzy Wrocław.

Mecz rozpoczął się kiepsko dla poznaniaków – już w 13 minucie piłkę do bramki poznaniaków wrzucił Rydzak. To dopiero był wstęp do małej katastrofy – drugą kwartę meczu poznaniacy przegrali bowiem aż pięcioma bramkami.

Trzecia kwarta tylko dobiła Poznaniaków – goście wrzucili kolejne cztery gole. Naszym zawodnikom puściły nerwy i doszło nawet do małej szarpaniny. W czwartej kwarcie nasi zawodnicy dali sobie wbić “tylko” trzy gole, a cały mecz zakończył się wynikiem 0:14.

Z zespołem Kosynierów do Poznania przyjechała spora grupa kibiców, która swoim dopingiem bardzo pomogła w zwycięstwie swoim zawodnikom.