Adrian Juszczak: chcę ulepszać Grunwald

Jest kandydatem do rady osiedla Grunwald Północ – bo mieszka na Grunwaldzie od samego urodzenia, czuje się mocno związany z tą dzielnicą i dlatego chciałbym pomóc ją ulepszać, oczywiście słuchając głosów mieszkańców. – Mam 22 lata i myślę, że pomimo młodego wieku mam sporo propozycji do zaoferowania – mówi kandydat.

Na co dzień jest zapalonym mechanikiem rowerowym w pobliskim warsztacie. Potrafi nie tylko naprawić rower, ale i zrobić z niego użytek – sam się ściga na rowerze.
– Do moich sukcesów należy projekt “Sportowy Golaj” który wygrał w budżecie obywatelskim w 2014 r. – opowiada. – Przygotowywałem dokumentację techniczną dotyczącą torów rowerowych na Golęcinie.

A co chciałby zrobić na Grunwaldzie?
– Myślę, że na Grunwaldzie znajdzie się miejsce na rowerowy plac zabaw – wylicza. – Chciałbym też, aby okoliczny ryneczek na ulicy Świt stał się centrum dzielnicy, nie tylko pod względem zakupu żywności od lokalnych producentów, ale również miejscem związanym z rozwojem kultury.

W tych wyborach Adrian Juszczak startuje razem z innymi działaczkami i działaczami. Oto lista drużyny:
NR 5 GAJEWSKA Anna Maria
NR 10 JUSZCZAK Adrian Mateusz
NR 13 KOPACZYK Regina Maria
NR 14 KOSICKI Michał Jan
NR 18 MORAŚ Danuta Anna   
NR 21 POŁUDNIKIEWICZ Piotr Krzysztof
NR 22 SPYCHAŁA Sandra Urszula
NR 24  WIŚNIEWSKA – SPYCHAŁA Beata Barbara
NR 25 WOJCIECHOWSKA Jadwiga Kazimiera

– Możesz zagłosować na maksymalnie 15 osób. Najlepszym wyborem jest postawienie na naszą dziewiątkę – zapewnia kandydat.