Poznań edukuje i działa przeciw dyskryminacji

Poznańskie szkoły i pedagogowie otrzymają „Pomocniki Antydyskryminacyjne”, ponieważ najlepszym rozwiązaniem na nietolerancyjne zachowania jest edukacja i zapobieganie. Broszury mają wspierać i pomagać w realizacji zajęć nauczycieli z zakresu edukacji antydyskryminacyjnej i przeciwdziałającej wykluczeniom. Materiały opracowane na zlecenie Miasta, już w tym tygodniu trafią do poznańskich szkół. Proponowanymi metodami przeprowadzenia zajęć zapobiegającym aktom dyskryminacji mogą być […]

Poznańskie szkoły i pedagogowie otrzymają „Pomocniki Antydyskryminacyjne”, ponieważ najlepszym rozwiązaniem na nietolerancyjne zachowania jest edukacja i zapobieganie.

Broszury mają wspierać i pomagać w realizacji zajęć nauczycieli z zakresu edukacji antydyskryminacyjnej i przeciwdziałającej wykluczeniom. Materiały opracowane na zlecenie Miasta, już w tym tygodniu trafią do poznańskich szkół.

Proponowanymi metodami przeprowadzenia zajęć zapobiegającym aktom dyskryminacji mogą być np. warsztaty czy pogadanki z dziećmi i młodzieżą.

Wszystkie broszury i poradniki są dostępne online.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.