Telefoniczny Dyżur Policjanta dla seniorów od dziś w Poznaniu

Podczas specjalnych dyżurów policjanci będą informować seniorów o zagrożeniach, jakie mogą spotkać seniorów w życiu codziennym, sposobach działania oszustów czy zalecanych zachowaniach i postępowaniu w sytuacji zagrożenia. Telefoniczny Dyżur Policjanta to wspólna inicjatywa Komendy Wojewódzkiej Policji i Centrum Inicjatyw Senioralnych. Porady telefoniczne mają przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa seniorów w mieście. Dyżury będą odbywać się […]

Podczas specjalnych dyżurów policjanci będą informować seniorów o zagrożeniach, jakie mogą spotkać seniorów w życiu codziennym, sposobach działania oszustów czy zalecanych zachowaniach i postępowaniu w sytuacji zagrożenia.

Telefoniczny Dyżur Policjanta to wspólna inicjatywa Komendy Wojewódzkiej Policji i Centrum Inicjatyw Senioralnych. Porady telefoniczne mają przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa seniorów w mieście.

Dyżury będą odbywać się w każdy wtorek, w godzinach 12:00-14:00, pod numerem telefonu 887 666 508. Pierwszy już dziś, 8 września.

Jak informuje  Centrum Inicjatyw Senioralnych, istnieje także możliwość umówienia spotkania z funkcjonariuszem w siedzibie Centrum, w godzinach dyżurów, jednak wówczas należy wcześniej zarejestrować termin wizyty, dzwoniąc pod numer dyżurny 887 666 508 we wtorki w godz. 12.00-14.00.