Z powodu SARS-CoV-2 Teatr Nowy odwołał spektakle

Z powodu zakażenia koronawirusem członka zespołu Teatr Nowy w Poznaniu odwołał wszystkie spektakle do 17 marca – poinformowała w sobotę placówka.

“Z ogromną przykrością informujemy, że ze względu na pojawienie się w zespole przypadku koronawirusa, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie spektakle zaplanowane od 13 do 17 marca włącznie” – poinformował w mediach społecznościowych Teatr Nowy w Poznaniu.

 

Jak przekazano, informacje o dalszych decyzjach dotyczących działalności placówki będą podawane w najbliższych dniach. Bilety na odwołane spektakle można zwracać w kasie teatru.

 

Informacje na temat zwrotów można uzyskać pod adresami: bow@teatrnowy.pl, info@teatrnowy.pl i biletygrupowe@teatrnowy.pl oraz telefonicznie pod numerami: 61 847 24 40 lub 61 847 86 24 w godzinach funkcjonowania Biura Obsługi Widzów.

 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę, że minionej doby w Wielkopolsce potwierdzono 1 tys. 828 nowych zakażeń SARS-CoV-2. Z powodu COVID-19 lub współistnienia tej choroby z innymi schorzeniami zmarło 16 mieszkańców regionu.