Uroda w zgodzie z naturą, czyli Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

Naturalne, bez parabenów, produktów odzwierzęcych i innych zbędnych dodatków – kosmetyki naturalne w ostatnich latach zyskały na popularności. Coraz więcej konsumentów jest świadomych tego, że codzienna pielęgnacja i makijaż mogą być zgodne z naturą i zwykle są także odpowiedniejsze dla ich skóry. W weekend będzie można uzupełnić zapasy kosmetyczek i łazienkowych szafek podczas Targów Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.

 

Targi odbędą się w weekend 20-21 listopada, w pawilonie nr 3 na terenie MTP. Wśród wystawców pojawią się polscy i zagraniczni producenci naturalnych kosmetyków. Zakupy to jednak nie wszystko – sprzedawcy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktów oraz zalet naturalnych wyrobów.

Wielu z nich posiada także wiedzę w zakresie tego, które produkty najlepiej sprawdzą się dla danych włosów, skóry czy paznokci, a mającym wątpliwości wyjaśnią proces produkcji i trwałości poszczególnych kosmetyków.

Wydarzenie będzie okazją do uzupełnienia zapasów oraz wypróbowania nowych mydeł, balsamów, szamponów czy olejków eterycznych. Dostępne będą również świece do masażu pielęgnujące skórę.

Wydarzenie odbywa się w ramach Wege Festiwalu w Poznaniu- największych targów wegetariańsko-wegańskich w Polsce.

Bilety w cenie 5 złotych dostępne będą na miejscu. Targi Ekopiękno w pawilonie 3 MTP odbywać się będą w sobotę w godzinach 11:00-20:00 oraz w niedzielę w godzinach 11:00-18:00.