Wraca KontenerART. Co przygotowano na otwarcie 15. sezonu?

To jeden ze znaków, że powoli zbliża się okres plenerowej zabawy – już w piątek otwarcie kolejnego sezonu KontenerART. Po raz piętnasty w historii poznaniacy i turyści będą mogli odpoczywać, relaksować się, spotykać i bawić na nadwarciańskiej plaży.

 

KontenerArt to jeden z symboli wiosenno-letniego okresu w Poznaniu. Na plaży nad Wartą powstaje strefa zabawy, koncertów, występów, gier i spotkań. W piątek, 22 kwietnia, rozpocznie się piętnasty już sezon tego wydarzenia.

Podczas wielkiego otwarcia uczestnicy zabawy będą mogli posłuchać psychodelicznego rocka. Jako pierwszy, o 18:30 zaprezentuje się FernandeF, czyli krauto-jazzy-space kielecki band. Godzinę później na scenie pojawi się Atom Juice, czyli supergrupa z Warszawy.

O 20:45 rozpocznie się koncert RED SCALP, który potrwa do 22:00, a później rozpocznie się After Party RSF Dance Experience.

Jak zawsze na miejscu czekać będą leżaki, pufy, foodtrucki i inne atrakcje.

W sobotę na uczestników czekają koncerty muzyki elektronicznej, a w niedzielę na scenie pojawią się zespoły polsko-ukraińskie, w ramach akcji „Solidarni z Ukrainą”.