Hej Poznań od 8:30!

Nowy tydzień i nowy odcinek programu Hej Poznań! Już od rana w poniedziałek zaprosimy Was na kolejne rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy odwiedzą nasze studio. Kogo będziemy gościć w tym tygodniu?

 

Marta Kabsch opowie o nadchodzących imprezach w Starym Browarze, o koncertach, a także o zbliżającym się wielkimi krokami wrześniowym pikniku.

Z Pawłem Skibą porozmawiamy o odwiecznym dylemacie: czy dzieci powinny bawić się telefonami, tabletami i komputerami czy może jednak należy je od tego wszystkiego odciąć i jak najdłużej chronić nasze pociechy przed cyfrowym światem? To pytanie oczywiście nie ma jednej właściwej odpowiedzi, ale mimo to spróbujemy.

Z kolei Joanna Lip, poznańska przewodniczka, a także twórczyni cyfrowa prowadząca konto “Poznańska Kamienica” na Instagramie opowie o swoich najpiękniejszych miejscach w Poznaniu.

Następnie Maciej Mańkowski, znany poznański fotografik, pasjonat nowych technologii, związany ze swoją profesją już od początku lat 70-tych, opowie o swojej współpracy z Szymonem Brodziakiem, a także kolejnych niezwykle ciekawych projektach artystycznych.

Ekipa Hej Poznań pojawiła się na Festiwalu Edison w podpoznańskim Baranowie. Rezultatem była rozmowa z Grzegorzem Hyżym, wokalistą i autorem tekstów, finalistą trzeciej edycji programu X Factor, a także jurorem The Voice. Na malowniczym pomoście nad jeziorem Kierskim rozmawialiśmy między innymi o powiązaniach Grzegorza z Gnieznem i Poznaniem, w których spędził większość swojego życia.

W naszej kuchni rządzić będzie jak zwykle Jakub Reszka, który przyrządzi coś pysznego i podzieli się kulinarnymi ciekawostkami i przydatnymi w kuchni radami. 

Zapraszamy w poniedziałek od 8:30 na codziennypoznan.pl, nasz kanał YouTube oraz Facebook.