Hej Poznań już od 8:30!

To już ostatni odcinek „Hej Poznań” w tegorocznym lutym. Kogo będziemy gościć w naszych progach?

1 marca, po prawie czteroletnim remoncie, dla publiczności otwiera się ponownie Ratusz, ikona architektoniczna Poznania i całej Polski. O pracach remontowych, odnowionym wnętrzu i planowanym otwarciu porozmawiamy z Magdaleną Mrugalską-Banaszak, kierownik oddziału MNP Ratusz-Muzeum Poznania oraz Tomaszem Łęckim, dyrektorem Muzeum Narodowego w Poznaniu.

W niezwykłej willi w Poznaniu mieści się luksusowe miejsce spełniające holistycznie potrzeby i marzenia klientów – Idea Fit&Spa – stworzona po to by pomagać, wspierać, leczyć i dawać relaks. Porozmawiamy o tym z założycielką Katarzyną Kabat.

„Wiwat. Saga Wielkopolska” to niezwykła powieść o nigdy nie opisanym literacko półwieczu w dziejach naszego regionu, który miał jednak kolosalne znaczenie dla dziejów Polski i swiata. O szczegółach tej wyjątkowej pozycji, inspiracjach, poszukiwaniach i życiu książki opowie prof Marek Hendrykowski

Hipnoterapia, czyli leczenie przez hipnozę jest sposobem na poradzenie sobie z nałogami, traumami czy przyspieszeniem realizacji celów. O tym na czym polega taki proces terapeutyczny i dlaczego warto wybrać akurat hipnozę opowie Maria Baranowska, hipnoterapeutka ze Spa dla Umysłu.

Czas na poznańską koszykówkę. Agnieszka Suchecka członkini zarządu i Przemysław Szurek, trener Enea Basket Poznan o sukcesach i porażkach drużyny w tym sezonie.

Natalia Gorzelańczyk, producentka kreatywna i wykonawczą z 12 letnim doświadczeniem pracy w kulturze opowie o tym jak komunikować siebie i swoją firmę za pomocą tańca w mediach społecznościowych i nie tylko.

W naszej kuchni jak zawsze królować będzie Ina Rybarczyk, która przygotuje ciekawe dania wege.

Zapraszamy w poniedziałek od 8:30!