Półfinał pierwszej edycji Reset Music Festival 2012

Za nami przesłuchania wielu zespołów. 17 maja w półfinale zagrają dwa zespoły. Warto tego dnia wybrać się do klubu Reset by posłuchać pierwszych półfinalistów.

Envia – Nu metal z Poznania

Zespół powstał w 2008 r. przechodzili wiele zmian zanim ukształtował się aktualny skład. W 2011 r. zarejestrowali pierwszą EP’kę „Nothing is Real”. Materiał otrzymał pozytywne recenzje na łamach takich polskich magazynów jak Metal Hammer czy Gitarzysta. Do tej pory zagrali u boku takich zespołów jak Hunter, Turbo czy Totentanz. Mówią, że „Tak naprawdę to każdy koncert jest dla nas wygraną i kolejną motywacją do działania, a każda chwila na scenie sukcesem”. Jest energia, uderzenie, są melodie oraz dbałość o szczegóły i niebanalny wizerunek.

Piotr Torgański – wokal
Przemysław Garczarek – gitara
Krzysztof Kukawa – gitara
Marcin Domagalski – bas
Sławek Jurewicz (wiek od 25-35) – perkusja

Burbon – Hard Rock z Jarocina

Zespół Burbon powstał w styczniu 2008 roku w Jarocinie z inicjatywy Jakuba Wilaka i Jakuba Martuzalskiego. Bardzo szybko do kapeli dołączyli Iwo Świerblewski i Jakub Janicki. W marcu 2011 r. szeregi zasilił wokalista Piotr Kuś. Styl zespołu to klasyczny hard rock lat 70. i 80. Burbon w 2011 r zarejestrowali swój pierwszy debiutancki materiał.

Piotr Kuś – wokal
Iwo Świerblewski – gitara
Jakub Wilak – gitara
Jakub Martuzalski – perkusja

Termin i miejsce: 17 maja, godz. 20:00, Klub Reset, ul. Bóżnicza 5, Poznań.