Złote karty PEKA wylicytowane

Wszystkie złote karty PEKA przekazane na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania, znalazły już nabywców. Wylicytowano je na łączną kwotę 5 128 zł.

Zakończono formalności związane z aukcjami 10 okolicznościowych złotych kart PEKA na okaziciela z podpisem Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania. Karty zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje prowadziły dwa sztaby WOŚP – sztab przy Politechnice Poznańskiej oraz sztab Ławica. Karty zostały wylicytowane na łączną kwotę 5 128 zł. Karty są przedmiotami kolekcjonerskimi, ale osoby, które je wylicytowały, mogą po doładowaniu korzystać z nich do opłacania podróży na liniach ZTM.

Kwotą 10 099 zł zamknęła się aukcja, na której licytowano sportowe spotkanie z Jackiem Jaśkowiakiem. Prezydent Poznania zaprosi zwycięzcę na przejażdżkę rowerową po mieście lub bieg w spokojnym tempie.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup aparatury medycznej dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.