Tai chi, warsztaty, trening pamięci – Lato na Madalinie w kolejnej odsłonie

Środek wakacji i środek Lata na Madalinie – w piątym tygodniu cyklu podobnie jak w poprzednich każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie wśród weekendowych atrakcji. Nie zabraknie tych dobrze znanych, a także kilku nowości.

 

W sobotę, 31 lipca, Lato na Madalinie rozpocznie się w południe od zajęć ruchowych „Wyginam śmiało ciało”. Następnie rozpocznie się blok „Więc chodź, pomaluj mój świat…”, w którym na 13:00 planowany jest plener malarski, w tym malowanie na sztalugach i na ziemi różnymi technikami.

Godzinę później rozpocznie się malowanie stopami i dłońmi.

Z kolei o 15:00 okazja do poznania języka rosyjskiego, czyli zajęcia dla każdego.

Dzień atrakcji zakończy Tai Chi, czyli chińska sztuka walki zaplanowana na 16:30.

W niedzielę, 1 sierpnia, podobnie jak w sobotę atrakcje rozpoczną się w południe. Tym razem skupi się na zajęciach rozwojowych dla najmłodszych, natomiast o 13:00, czyli godzinę później nastąpi przeskok do Pory Seniora i treningu pamięci dla najstarszych.

O 13:30 planowane są warsztaty „kolorowe tkanie”, a godzinę później „Fantazyjne lampiony”.

O 15:30 kultowe Madalingo, czyli Bingo na Madalinie.

Teatr Fuzja zaprosi wszystkich na spektakl „Ciotka Jadzia” już o godzinie 16:00. Dzień zakończy się sportowymi emocjami w ramach rozgrywek siatkówki plażowej dla drużyn rodzinnych i przyjacielskich. Zawody rozpoczną się około godziny 17:00.

Przez cały czas trwania wydarzeń do dyspozycji tor wodny, trampoliny, strefa plażowa i strefa dziecięca, wielkie planszówki, animacje itp. Wszystkie wydarzenia w ramach Lata na Madalinie są dostępne bezpłatnie.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.