Wyprawka do szkoły w kreatywnym wydaniu

Za oknem powoli jesienna aura, a to oznacza, że wraz z nią zbliża się.. nowy rok szkolny! Piotr Szulc zaprosił do rozmowy Marcina Szulca, czyli właściciela firmy Manu Kids, z którym porozmawiał o między innymi o szkolnej wyprawce.

Manu Kids to sklep dla dzieci i niemowląt, w którym znajdziecie zarówno ubrania, akcesoria jak i kreatywne zabawki. Marcin Szulc do naszego studia przyszedł wraz z synem, Marcelem. Do naszego studia przyniósł też część asortymentu znajdującego się w ofercie sklepu.

Co jest najważniejsze przy doborze wyprawki szkolnej? Pierwszą myślą jaka przychodzi do głowy bez wątpienia jest plecak. W sklepie Manu Kids mamy ten komfort, że możemy wybierać spośród wielu modeli, które różnią się od siebie kolorem, formą czy dodatkowymi gadżetami.

 

“Mamy plecaki, które są fajne, designerskie, ale są również też bardzo dobrze przystosowane dla dzieci. Przede wszystkim są bardzo lekkie, plecaki nie przekraczają wymaganych 600-700g, są bardzo pojemne, mają antypotowe szelki i plecy, więc jeżeli chodzi o kwestie związaną z wagą, bo to jest najważniejsze, to te plecaki są do tego przystosowane.”

mówi nasz gość.

 

Wybór plecaków jest ogromny, najważniejsze jest jednak to, by był funkcjonalny. W ofercie sklepu możemy znaleźć standardowe modele, a dla bardziej wymagających klientów wzorzyste czy z neonowymi wypustkami. Bez wątpienia taki plecak może sprawić naszemu dziecku wiele frajdy.

Warto dodać, że w ofercie sklepu znajdziecie też plecaki wyposażone na przykład w blokadę zasięgu telefonu komórkowego, blokadę kart płatniczych czy ładowarkę do telefonu, czyli powerbanka wbudowanego w plecak.

Ciekawym zagadnieniem są też lunchoxy i bidony, które są niezbędnym wyposażeniem wyprawki. Marcin Szulc podkreśla, że ważne jest to, by dzieci do szkoły zabierały ze sobą zróżnicowane śniadanie, stąd też konieczność stworzenia takich produktów, które umożliwią bezpieczny transport posiłku. W ofercie sklepu znajdziecie śniadaniówki z przegródkami w różnyh formach i kształtach. Możecie do nich włożyć owoce czy pieczywo, ale są skontruowane w taki sposób, że bez obaw wlejecie tam też jogurt. Tak dobrze zaprojektowany produkt zdecydowanie otwiera przed nami nowe możliwości podczas szykowania posiłków dla naszych pociech.

Zachęcamy Was zarówno do posłuchania rozmowy Piotra Szulca z naszym gościem, jak i odwiedzenia sklepu stacjonarnego Manu Kids przy ul. Szwedzkiej 6a.