Lifestyle Poznań – o czym jest nowy program Codziennego Poznania?

Lifestyle Poznań to nowy program, który wystartował na antenie Codziennego Poznania. W każdym z odcinków Maria Frąckowiak zabiera Was na ciekawe wydarzenia i pokazuje miejsca warte Poznania! Więcej na temat programu i planach na przyszłość opowiedziała w rozmowie z Anią Drzazgą i Piotrem Szulcem.

 

Lifestylepoznan.pl to jeden z 5 portali tematycznych należący do grupy mediów Codziennego Poznania. Na platformie znajdziecie informacje związane z modą i urodą, ale też domem, ogrodem czy designem. I choć portal powstał stosunkowo niedawno, to okazał się odpowiedzią na rosnące potrzeby poznaniaków, które dotyczą tej bardziej rozrywkowej strony Poznania. Ania Drzazga postanowiła zaprosić do naszego studia Marię Frąckowiak, która co wtorek relacjonuje dla Was najciekawsze wydarzenia z minionego tygodnia.

Zarówno w prywatnym jak i zawodowym życiu Maria jest bardzo aktywna. Uwielbia sport, a ostatnie miesiące spędziła w podróży. I właśnie opowieść o tych podróżach sprowadziła ją do naszego studia pierwszy raz, gdy do rozmowy zaprosił ją Piotr Szulc. Jak sama mówi, podczas eventów odnajduje się jednak dużo lepiej niż w studio. Co możemy zobaczyć w programie Lifestyle Poznań?

– Przede wszystkim to są eventy, ale w takim charakterze rozrywkowym, imprezowym. To nie są konferencje, to nie są targi tylko raczej takie eventy dla Poznaniaków, sposób na spędzenie wieczoru, sposób na spędzenie weekendu. Także są to imprezy, koncerty, wydarzenia artystyczne, różnego rodzaju spotkania w restauracjach poznańskich. Pokazujemy, że to miasto po porsotu też żyje nocą i że niekoniecznie trzeba przyjechać do Warszawy czy do Berlina żeby mieć fajną imprezę. Można ją też mieć tutaj, w Poznaniu. – opowiada Maria Frąckowiak.

W programie Lifestyle Poznań mogliście obejrzeć już relacje z takich wydarzeń jak Śniadanie z Małgorzatą Ostrowską, występ DJ Korolovy czy DJ Markusa Schulza, uważanego za legendę elektronicznej muzyki trance. Ponadto udało nam się zobaczyć spektakl Techno Rzeczpospolita i wziąć udział w uroczystym otwarciu Betlejem Poznańskiego. Z kolei w najnowszym odcinku Maria zabierze Was na koncert kontrowersyjnego rapera Słonia i wyjątkowy mecz Lecha Poznań z Wartą Poznań. Jakie eventy zobaczymy w następnych odcinkach? Tego Maria Frąckowiak na razie nie zdradza, bo podkreśla, że często to walka z czasem. Bywa tak, że informacje o tych najbardziej interesujących wydarzeniach dla prasy, pojawiają się z krótkim wyprzedzeniem, a uzyskanie odpowiedniej akredytacji wymaga czasu i zaangażowania. Gwarantuje nam jednak, że będzie się działo!

Premiera w każdy wtorek o godzinie 19. Zapraszamy!