Ekonomicznie i ekologicznie, czyli Plenerowy Babi Targ

Babi Targ to idealne wydarzenie dla osób, które chciałyby przewietrzyć swoją szafę oraz zakupić coś wyjątkowego – doskonała opcja dla kochających modę i ekologię. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka ubrań dla osób z Ukrainy. Targ odbędzie się 18 września na Rynku Łazarskim.

 

To już ostatnia edycja Babiego Targu w tym sezonie. Wydarzenie do idealna okazja, aby upolować coś wyjątkowego za niewielką cenę. Tym razem nie tylko będzie można kupić coś fajnego, ale również przynieść swoje rzeczy, których zalegają w szafie i dzięki temu zyskają nowe życie.

W niedzielę odbędzie się również Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, pojawią się na nim rękodzielnicy z własną biżuterią, kosmetykami, roślinami czy torbami. To dobra opcja dla osób dbających o ekologię i ceniących naturalne podejście do życia. O atrakcje dla młodszych uczestników wydarzenia zadbają animatorki z Leśnej Polany.

Ponadto zorganizowana będzie zbiórka ubrań dla uchodźców z Ukrainy. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć zbiórkę i pomóc, to najbardziej potrzebne są przejściowe, jesienne oraz zimowe ubrania dla kobiet i mężczyzn, odzież dla młodzieży (powyżej 116 cm), torebki, walizki, plecaki oraz obuwie. Wszystkie rzeczy trafią do punktu przy ul. Ratajczaka zarządzanego przez Pogotowie Społeczne.

Ostatnia w tym roku edycja Babiego Targu odbędzie się 18 września w godzinach od 12:00 do 15:30 na Rynku Łazarskim. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.