Znane osobistości w roli kelnerów – kolejna edycja akcji Pomaganie przez Kelnerowanie w Petit Paris!

Trwa piąta edycja wyjątkowego wydarzenia „Pomaganie przez kelnerowanie” organizowanego przez fundację Drużyna Szpiku i restaurację Petit Paris. Znane osobistości związane z Poznaniem wcielają się w rolę kelnerów i serwują poznaniakom restauracyjne dania przyjmując zamówienia.

 

Już po raz piąty fundacja Drużyna Szpiku i restauracja Petit Paris łączą siły tworząc wspólna akcję, podczas której zbierane są fundusze na rzecz działalności fundacji. „Pomaganie przez kelnerowanie” to wyjątkowa inicjatywa, w którą angażowane są znane osobistości związane – mniej lub bardziej – z Poznaniem.

Aktorzy, muzycy, przedsiębiorcy, dziennikarze czy celebryci wcielają się w rolę kelnerów odbierając zamówienia, serwując dania i wycierając stoliki podczas regularnej pracy restauracji. Goście zachęcani są do przekazywania „napiwków” do specjalnej skrzynki fundacji Drużyna Szpiku. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz działalności fundacji, w tym przede wszystkim na jedno z dzieci będących podopiecznymi Drużyny.

Akcja rozpoczęła się w sobotę i trwa także dzisiaj do godziny 16:00 w restauracji Petit Paris Sołacz przy al. Wielkopolskiej 40A.