Najpierw zabił kobietę, potem siebie. Zabójstwo na ulicy w Jarocinie

Najpierw zabił byłą partnerkę, a później siebie. Policja w Jarocinie prowadzi czynności w sprawie zabójstwa, do którego doszło na jednej z ulic.

 

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Po godzinie 4:00 policja odebrała zgłoszenie o awantury na Al. Niepodległości w Jarocinie, gdzie mężczyzna miał bić kobietę. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, sprawcy nie było, a na ziemi leżała 57-letnia kobieta.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, jednak mimo udzielonej pomocy, nie udało się jej uratować. Lekarz stwierdził zgon w wyniku poniesionych obrażeń.

Jednocześnie wszyscy funkcjonariusze z jednostki kryminalnej jarocińskiej policji rozpoczęli działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy. Z uwagi na podejrzenia, że może to być mieszkaniec powiatu poznańskiego, o dołączenie do akcji poproszono także policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Podejrzany, 60-letni były partner kobiety, został odnaleziony we wtorek rano w swoim mieszkaniu na terenie powiatu poznańskiego. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przebiegu zdarzeń.